בחירת מרכז שירות רנו

מרכז שירות רנו – המדריך השלם לבחירת השירות הטוב ביותר

מחפשים מקום שיספק לכם את כל השירותים המתקדמים ביותר כך שתחשפו למינימום תקלות ומינימום סיכונים? הכירו את מרכז שירות רנו, המקום המושלם שיאפשר לכם לנהוג בבטחה מנקודה אחת לאחרת, הפעם ללא חשש וללא פחד.

מתלבטים בין מוסך רגיל לבין מוסך מורשה? כיצד תזהו מוסך קצה שהוא מחוץ לחוק? על כך ועל עוד כמה דברים רצינו לדבר אתכם במאמר הבא.  

מהו מוסך קצה ולמה כדאי להיזהר מהגישה אליו?

ברוב המצבים המחיר יקרוץ לכם ועדיין, חשוב לעצור ולהבין, מדוע הוצעה לכם הצעת מחיר נמוכה כל כך? ברוב המקרים שהמחיר לא הגיוני למחירים בשוק, ייתכן שיש לכם עסק עם מוסך קצה האסור על פי חוק.

רנו גרנד טור

מוסך הקצה אינו מוכר על ידי מוסך האיגוד ובטח שלא לפי חוק ותקנות משרד התחבורה – מצב המעמיד אתכם, את יקיריכם המתלווים ואת העוברים והשבים בסכנה שלא כדאי להיחשף לה.

אז מה כן כדאי לעשות? מרכז שירות ואתם מסודרים?

אחד הדברים החשובים ביותר זה לאפשר תקינות הרכב על פי תקנות הבטיחות, אחרי הכול הן מחייבות אך ורק אתכם.

חוששים להיות חשופים לעוולה כזו או אחרת?  הדבר החשוב ביותר שתעשו הוא להימנע מבחירות מוטעות. הפעם, אתם עושים את הדברים ללא טעויות מסכנות חיים ובוחרים מרכז שירות רנו מורשה בלבד.

מרכז השירות יאפשר לכם את כל התיקונים והמענה תחת ביקורת חוזרת ונשנית ובסופו של דבר תקבלו תיקון עם אחריות ובטיחות ללא פשרות.

מה מציעים לכם מרכזי שירות של רנו?

כאשר אתם בוחרים מרכז שירות רנו, וודאו כי אתם בוחרים מרכז שירות מקצועי, מעודכן בכל החדשנות והכי חשוב נצמד לכל המכשור המתקדם, דיאגנוסטיקה וכל מה שיבטיח לכם תקינות של רכב ללא פשרות.

כמו כן, כאשר אתם בוחרים מרכזי שירות, אתם זוכים בליווי של אנשי מקצוע מיומנים בתחום לאורך כל התהליך. מקבלים את כל הטיפולים החד פעמיים או השוטפים בהם אתם מחויבים לרבות לקיחת הרכב מהבית שלכם והחזרתו עד אליכם – כן אתם לא באמת צריכים לקחת יום חופש בשביל זה!

לקביעת תור
ניווט עם וויז
חיוג מהיר
שלח הודעה
האתר ונבנה ועוצב ע"י -
חתימה-מרובע-black