המדריך השלם לבחירת המוסך שלך

מוסך ניסאן מורשה – המדריך השלם לבחירת המוסך שלך

אם הרגע רכשתם את הניסאן החדשה שלכם ואתם מתלבטים בין מוסך כזה או אחר וחוששים לקבל שירות לוקה בחסר אתם בהחלט צודקים!

אם אין לכם מושג למי לפנות ואיך לתקן את זה נכון ולא רק בתרחישי תאונה אולי כדאי לכם לקרוא את הדברים הבאים שיסייעו לכם לאתר מוסך מורשה שישרת אתכם נאמנה לטווח הארוך ביותר.  

מוסך מורשה רנו, ניסאן ודאצ'יה

איך בוחרים מוסך מורשה לרכב שלכם?

כפי שהבנתם, בעידן בו המידע רב ונגיש אפשר בקלות להתבלבל בין בחירה כזו או אחרת בפרט  כשאתם צריכים מוסך שיודע את העבודה. בשלב הזה אין לכם התלבטות ומוסך הקצה נשאר מאחור, כעת אתם מתלבטים רק במוסך מורשה כזה או אחר, אז מה באמת יכול להועיל לכם?

מתלבטים בין מוסך ניסאן מורשה למוסך רגיל? לפני הכול דעו את ההבדלים, מוסך מורשה משמע מוסך שמוכר על פי החוק וחבר באיגוד המוסכים כך שכבר בשלב הזה יש לכם את תעודת האחריות הראשונית שמבטיחה לכם את השירות הנכון והבטוח ביותר.

כמו כן, כאשר אתם בוחרים מוסך ניסאן מורשה, אתם בוחרים במוסך שנמצא תחת פיקוח, חוק ותקנות התחבורה והתוצאה? כל ההגנה מלפנים ומאחור ובסטנדרים הגבוהים ביותר.

כיצד מכניסים את הניסאן שלכם למוסך?

מרגע שנבחר מוסך מורשה לניסאן, הדברים באים על דיוקם, כל אחד יודע את המשימה המוטלת עליו ובמקביל, נותני השירות מנפיקים לכם הזמנה שבה מופיע התיקון המבוקש. כמו כן מוגדרים כל הדרישות של התיקונים והטיפולים וזה הוא עבורכם תעודת ביטוח כי הכול יתבצע בדיוק כפי שסוכם מראש.

חושדים כי המחיר גבוה מדי? כשאתם בוחרים מוסך מורשה של ניסאן אחד היתרונות הוא שאם המחיר יעלה על עשרים אחוזים או אז יהיה חייב המוסך ליידע אתכם ואתם ורק אתם תחליטו לאן ממשיכים מכאן.

איך יודעים שהכול בסדר? נהיגה בטוחה זה רק מוסך מורשה של ניסאן

בחרתם מוסך מורשה? אתם בהחלט יכולים להיות שקטים כי הוא יפעל על פי חוק וכל התיקונים שהוא יהיה מחויב אליהם יבוצעו בהתאם למיומנות הנדרשת לרבות החלפת חלפים ובלאי מתאימים בלבד – הכול בשקיפות מלאה ובדיוק על פי הכללים שנקבעו מראש

לקביעת תור
ניווט עם וויז
חיוג מהיר
שלח הודעה
האתר ונבנה ועוצב ע"י -
חתימה-מרובע-black