חשיבות טיפולים בזמן

איך מטפלים בדחיינות בתיקון רכבים?

המומחים של דור 18, משתפים במשמעויות ובחשיבות התיקון המהיר

אנחנו משתמשים ברכב שלנו לכל דבר כמעט. בכל יום אנחנו נוסעים בו לפחות פעם אחת והוא משמש אותנו לעבודה, לזמן הפנאי שלנו, להסעת ולביקור בני המשפחה והאהובים שלנו ולמטרות רבות נוספות. לא פלא, שקשה לנו להיפרד ממנו, גם אם מדובר בביקור קצר במוסך.

כאשר אנחנו צריכים להגיע למוסך מכל סיבה שהיא, אנחנו נוטים לדחות את הביקור ממש עד לרגע האחרון האפשרי ולהחלטה ולדחיינות הזאת, יש מחיר ועליו, אנחנו רוצים לדבר אתכם במאמר זה.

חשיבות הטיפול במוסך בזמן

הכנסת הרכב שלנו למוסך, יכולה לקרות משתי סיבות עיקריות. טיפולים שגרתיים ושוטפים בהתאם להמלצת יצרן הרכב (טיפול עשרת אלפים, טיפול תקופתי וכדומה) או מכיוון שיש לנו בעיה נקודתית ברכב שמשפיעה על הנהיגה שלנו או מטרידה אותנו כמו נורה שנדלקה, שינוי בתגובת הרכב בנסיעה ועוד ואנחנו רוצים לבדוק מהי הבעיה ולטפל בה.

  • דחיית טיפול תקופתי – יצרן הרכב שלנו, ממליץ בהתאם לדגם הרכב ולשנתון שלו, על הטווח האופטימלי לטיפול לרכב שלנו. ההמלצה של יצרן הרכב אינה נגועה בשיקולים כלכליים אלא מתוך ראייה מקצועית לבלאי ולשחיקה של הרכב ומתוך חשיבה על הבטיחות שלנו, הנוסעים ברכב. אי הקפדה על שגרת טיפולים בזמן, יכולה להביא אותנו למצב בו אנו לא מאפשרים למוסך לאתר עבורנו בעיות ברכב, עד שזה מאוחר מדי. בטיפול השגרתי, מערכות הרכב המרכזיות נבדקות ובכך, ניתן לאבחן בעיות חבויות ולטפל בהן כאשר הן קטנות עדיין. לכן, ישנה חשיבות גבוהה להקפדה על שגרת טיפולים תקינה ורציפה, כדי שנהיה רגועים שהרכב שלנו מטופל ואנחנו בטוחים
  • דחיית טיפול בבעיה נקודתית ברכב – הבלמים לא מגיבים כמו תמיד? הרכב משמיע רעש מוזר? נדלקה נורת מנוע ברכב שלכם? זאת הדרך של הרכב לצעוק לנו שמשהו לא בסדר בו ושלא כדאי ולא מומלץ לנו להמשיך להשתמש בו כל עוד הבעיה לא נבדקת ומטופלת. דחיית הבדיקה והטיפול בבעיה, יכולה גם להחמיר בעיה קיימת וגם חלילה לסכן אותנו בנסיעה ברכב. גשו למוסך בכל בעיה שיש לכם ברכב והכניסו את הרכב לבדיקה וטיפול. גם אם אין לכם זמן לזה, הדחייה פשוט לא שווה את הסיכון
לקביעת תור
ניווט עם וויז
חיוג מהיר
שלח הודעה
האתר ונבנה ועוצב ע"י -
חתימה-מרובע-black