מוסך מורשה ניסאן או מוסך רגיל

מוסך מורשה ניסאן או מוסך רגיל – איך כדאי לבחור?

אחד הדברים החשובים ביותר לדעת לפני שמכניסים רכב למוסך, הם הבנת המקום והצרכים שהוא יכול לספק לניסאן שלכם.

אז יש שיבחרו מוסך רגיל ויש שיבחרו מוסכים מורשים, מה באמת ההבדל ומדוע אומרים שטיפול במוסך מורשה עולה יקר יותר? על כך וכל השאר בדף שלפניכם.

מוסך מורשה רנו, ניסאן ודאצ'יה

מה חשוב לדעת על מוסך מורשה?

כאשר בוחרים מוסך מורשה ניסאן, מדברים על מוסך שמחזיק את כל המסמכים, פיקוח, חוקים, תקנות של משרד התחבורה לרבות איגוד מוסכים. מחפשים סטנדרטים גבוהים? רוצים לטפל ברכב ולקבל מענה בכל רגע גם אם הטיפול אינו משביע רצון? הנה עוד כמה דברים על התפתחות הטכנולוגיה ועל בחירת מוסכים מורשים על פני "מוסכי קצה" שהם בטח שלא מומלצים עבור הרכב והבטיחות שלכם.

האם חייב לבצע טיפול רק במוסך מורשה?

החוק הגבלים מאפשר לכל אדם לבחור היכן לטפל ברכב שלו וזה מה שאומר שלא, אתם לא חייבים מוסך מורשה.

מה הדבר הנכון לעשות? זאת כבר שאלה אחרת והתשובה לכך היא מגוון של טיפולים ותיקונים ממוקדים שרק מוסך מורשה יכול לספק לכם על הצד הטוב ביותר- באחריות!

בוחרים במוסך קצה או מוסך שאינו מורשה גם מטעם משרד התחבורה? יש דברים ששווה לשלם עבורם ובפרט כאשר מדברים על נזקים גדולים יותר ומצבי סיכון שאפשר להימנע מהם רק בפנייה למוסכים מורשים שמכירים את הצורך ואת התיקון הנדרש.

כמו כן, כאשר אתם בוחרים מוסך מורשה אתם מקבלים אישור על התיקון כך שאם תגלו ליקוי ולו קטן בתיקון שלכם יש לכם "אבא ואימא" לטיפול ולכל בעיה שתעלה בשל הבעיה.

יש לכם חילוקי דעות? כשאתם פונים למוסך מורשה שלא נותן מענה, תמיד יש מי שממונה עליו ויכול בהחלט לבצע בוררות ובדיקה טכנית שבלא מעט מקרים תאשר ותגן עליכם מפני תיקונים לקויים.

בסופו של דבר, כאשר אתם בוחרים מוסך לרכב שלכם, אתם נמצאים תחת עיניו הבוחנות של תקן התעבורה ולכן, אם תשתמשו ברכב שאינו תקין האחריות האישית גם כלפי חיי אדם תהיה רק שלכם.

לקביעת תור
ניווט עם וויז
חיוג מהיר
שלח הודעה
האתר ונבנה ועוצב ע"י -
חתימה-מרובע-black