מוסך מורשה רנו פלואנס

כשמדברים על רנו פלואנס, מדברים על מכונית שמצליחה לתפוס תאוצה בקרב לא מעט אנשים הן במגזר העסקי והן במגזר הפרטי.

הרכב שהגיע מצרפת והורכב בטורקיה הגיע לישראל והוכיח שהוא אחד הרכבים שרואים כמה שפחות את אנשי המקצוע במרכז השירות.

עם זאת, כמו כל רכב שזקוק לטיפול או תחזוקה שוטפת כך גם רנו פלואנס וכמה היא תהיה מדהימה עבורכם על הכביש, תמיד חשוב שיהיה לכם על מי להסתמך וכאן אנחנו בדור 18 נכנסים לתמונה ומספקים לכם את המענה הטוב ביותר לנסיעה בטוחה על הכביש.

כאמור, מוסך מורשה רנו פלואנס מציג רכב גדול במיוחד בעל חומרים חזקים ואיכותיים, מושבים נוחים וכן נסיעה נוחה למרחקים ארוכים.

זה כל מה שיכולה לספק לכם רנו הפלואנס שלכם אבל קודם לכן, חשוב שתדעו, מאחרי כל רכב טוב ככל שיהיה, חשוב שיהיה מרכז שירות או מוסך מורשה.

דור 18 מרכז שירות

רנו פלואנס הרכב האמין והחזק ביותר מבקש מכם את הטיפול הטוב ביותר ולא רק בעתות של טיפולים תחזוקתיים, הפעם אתם צריכים מרכז שירות שיכול ויודע לקחת את כל האחריות שתאפשר לכם נסיעה איכותית ובטוחה לאורך כל דרך.

רנו פלואנס – מרכז שירות מורשה וכל היתרונות שיש בזה

מרכז שירות דור 18 פועל כמה שנים אבל בהחלט שמביא יותר משלושה עשורים בתחום המכונאות, דיאגנוסטיקה מדויקת, חשמל, מיזוג אוויר ומחלקה המתמחה בענייני הפחחות והצבע של הרנו שלכם.

במוסך מורשה רנו פלואנס תוכלו ליהנות מכל הטיפולים השוטפים שרכבכם צריך ובפרט אם יש לכם רצון להמשיך ולשמר את הביצועים של רנו פלואנס שלכם.

מרכז שירות דור 18 בואו לפגוש את המכונאים הטובים ביותר בעלי ההסמכה והידע שיאפשר לרכבכם לגמוע מרחקים ארוכים ובטוחים.

הפעם בואו לספק לרנו שלכם את הטוב ביותר כי גם לכם מגיע שהרכב שלכם ישרת אתכם לטווח הארוך. הפעם מינימום תקלות ומקסימום חוויה!

מרכז שירות דור 18 - כל שעליכם לעשות זה לצור קשר באתר או באמצעות שיחה אחת ואנחנו נעשה כבר את כל השאר.

לקביעת תור
ניווט עם וויז
חיוג מהיר
שלח הודעה
האתר ונבנה ועוצב ע"י -
חתימה-מרובע-black