מוסכי רנו מורשים

למה זה קורה לרנו שלי? מוסכי רנו מורשים עונים לכם על הכול 

כאשר עולות שאלות כמו למה ההגה רועד, למה הרנו שלי לא מניעה ואיפה חשוב לטפל ברנו בקביעות? נשאלת השאלה, מי באמת יכול לענות לכם על כך בשקיפות מלאה?

אם כל זה מוכר לכם, הנה כל התשובות שמציעים לכם מוסכי רנו מורשים ולא רק על הנייר אלא גם בניסיון שכבר הוכיח את עצמו.

למה הרנו שלי לא מניע?

אחת הבעיות השכיחות יותר שבגינן רנו ובכלל רכבים לא מניעים קשור במצבר חלש, עם זאת חשוב לציין שיש עוד כמה וכמה סיבות שעלולות לגרום לזה וחלקן קשור בסטרטר שחוק, בעיה עם חיישן ולעיתים בעיה גם עם מפתח הסוויץ'.

מוסך רנו

לא בטוחים מה הבעיה וחושדים במערכת האזעקה? אם הרכב ישן ייתכן שזה אפילו בעיה בראש מנוע אבל עד שלא תבדקו את זה מקרוב לא תדעו אם מדובר בתיקון מזערי או נזק עם עלות יקרה יותר.

מה עושים בשלב הזה? אתם שואלים מוסכי רנו מורשים מגיעים עם הציוד והידע המתאים, אחריות מלאה ותיעוד המעיד כי הם פועלים תחת איגוד המוסכים ועל פי התניות וחוקי משרד התחבורה!

מה עושים כשההגה רועד או הרכב מתחמם?

אם קיימות רעידות של ההגה בזמן נהיגה סביר להניח כי מדובר בבעיה או שחיקת הצמיגים. לעומת זאת, אם המצב הזה קורה רק כאשר אתם מנסים לבלום ייתכן שיש בעיה משמעותית ומסוכנת יותר המצריכה הסתכלות מעמיקה אל תקינות הבלמים הקדמיים.

במצב שבו הרכב שלכם מתחמם הדבר החכם ביותר שתעשו זה לעצור בצד, להפעיל מזגן ולצנן את הרכב למשך עשר דק'.

כמו כן, יש לפתוח את המכסה של מנוע הרנו שלכם ולבדוק האם יש צינור שנקרע או אפילו פקק שאבד מהמכלים עצמם.

הכול נראה תקין? וודאו כי יש מספיק מים במיכל והישמרו מפני פתיחת המיכל החם של הרדיאטור.

אין לכם מושג מאיפה מתחילים או מתמודדים עם בעיה? הנה רק 2 מצבים מדוע חשוב שתאמצו לעצמכם מוסכי רנו מורשים שידעו לאתר את הבעיה ולטפל בה בזמן אמת על הצד הטוב ביותר.

לקביעת תור
ניווט עם וויז
חיוג מהיר
שלח הודעה
האתר ונבנה ועוצב ע"י -
חתימה-מרובע-black